Ovocnářská unie
Moravy a Slezska

Logo Ovocnářské unie Moravy a Slezska

 1. Agro Okluky a.s.
 2. AGRO Stošíkovice, s.r.o.
 3. Agro Velké Pavlovice s r.o.
 4. AGROCHOV Jezernice a.s.
 5. AGROSPOL, agrární družstvo
 6. ARBIA spol.s.r.o.
 7. Bajnar Petr
 8. Bartáčková Adéla
 9. Bažant Zdeněk, ing.
10. Brabec Jan
11. Brachtl Miroslav
12. Buzrla Josef
13. Drda -Agro, s r.o.
14. FenixTomáš Ignác
15. Grunt 112 s.r.o.
16. Grunt Galatík s r.o.
17. Halas Pavel, Ing.
18. Hawerland Petr, MVDr.
19. Hořák Tomáš
20. Hospodářské družstvo Určice
21. Houdek Jaromír
22. Chmiel Pavel, ing.
23. Jansta Zdeněk, ing.
24. JAVORNÍK - CZ s.r.o.
25. Jelínek Zdeněk
26. Jestřabík Marek
27. Kasparová Marie
28. Kern David
29. Klabal Aleš, ing
30. Kolínek Josef
31. Konečný Vlastimil
32. Konečný Vlastimil, ml
33. Kopa František
34. Kopeček Jiří
35. Kovář František
36. Kozák Eduard
37. Krajča Ladislav, ing.
38. Krestýn Radim
39. Kropáč Josef
40. Kubáček Jaroslav
41. Lička Miroslav, ing.
42. Marčík Aleš
43. Mezníková Denisa
44. Mořický mlýn, s r.o.
45. Musil Jan
46. MZLU v Brně, zahradnická fakulta Lednice ,Ústav Ovocnictví
47. Natur Moravia s r.o.
48. Nedělník Miroslav
49. Nesét Miroslav
50. Netopil Jiří
51. NWT a.s.
52. Ökofruit international s.r.o., Jaroslavice
53. Ondroušková Hana
54. Ondrůšková Alexandra
55. Ovocná školka Litenčice spol.s.r.o.
56. Ovocná školka Venuta
57. Ovocnářské družstvo Brno - Starý Lískovec
58. Ovocné sady Vilímek, s.r.o.
59. Patloka Roman
60. PATRIA Kobylí, a.s.
61. Peterka Michal
62. Pintera David
63. POMONA Těšetice a.s.
64. Pooslaví Nová Ves, družstvo
65. Rubecký Erik
66. RUDOLF JELÍNEK sady, s r.o.
67. Říha Břetislav, ing.
68. Santosa Fruit, s.r.o.
69. SEVA FLORA s.r.o.
70. Simi fruit garden s.r.o.
71. Slováček Jiří
72. Staněk Zdeněk
73. Suchá Petra, Mgr.
74. Svízela Jan
75. Svobodová Svitlana
76. Šebetovský Jiří
77. Šeďa Richard, ing
78. Šejnoha Petr
79. Šušlík Jan
80. TAGROS a.s.
81. Trpělka Zdeněk, MUDr
82. UNISAD PLUS s.r.o. Králová
83. Verde Vida s r.o.
84. VÍNO BLATEL, a.s.
85. Vitaminátor, s r.o.
86. Vorálek David, Ing
87. VOS zemědělců, a.s.
88. Wine Dietrichstein -JZD Slušovice s r.o.
89. Zavadil František
90. ZEČI- Sady s.r.o.
91. ZELTR Agro a.s,
92. Zemědělské družstvo Podhradí Týn nad Bečvou
93. Zemědělské družstvo Senice na Hané
94. Zemědělský podnik Mikulčice, a.s.
95. ZOD sady Starý Lískovec
96. Žák Jiří
97. Žůrová Jitka

Ovocná školka Venuta

Kadov 25
Moravský Krumlov
672 01

Kontaktní údaje
Telefon: 1
Mobil: 777323269
Fax:
Email: m.venuta@seznam.cz
Web: 1
IČO: 47338121
DIČ: CZ7311074716

Členění dle členské základny
Pěstitel - fyzická osoba,Školkaři

Pěstované plodiny
Ovocné stromky
velké ovoce, skořápkoviny, drobné ovoce
Nektarinka
Venus, Stark Red Gold, Ostatní
Kdouloň
Ostatní
Ořešák vlašský
Seifersdorfský, Ostatní, Mars
Maliník
Ostatní, Bulharský rubín
Rybíz červený
Tatran, Rovada, Ostatní, Detvan
Jabloň
Topaz + mutace, Šampion + mutace, Rubín + mutace, Ostatní zimní, Ostatní podzimní, Ostatní letní, Jonagold + mutace, Idared + mutace, Golden Delicious + mutace, Gala + mutace
Hrušeň
Ostatní, Lucasova máslovka, Konference, Dicolor, Clappova, Boscova lahvice, Bohemica
Ostatní druhy
Rybíz bílý, Mišpule, Mandloň
Višeň
Újfehértoi Fürtös, Ostatní, Morela pozdní, Fanal, Erdi Bötermö
Třešeň
Van, Regina, Ostatní, Kordia, Burlant
Slivoň
Valjevka, Tophit, Stanley, renklódy, Prezident, Ostatní, mirabelky, Jojo, Haganta, Domácí švestka, Čačanská najbolja, Čačanská lepotica
Broskvoň
Redhaven, Ostatní
Rybíz černý
ostatní
Meruňka
Ostatní, Maďarská + mutace, Leskora, Goldrich, Bergeron + mutace

Tyto stránky vznikly za finanční podpory Jihomoravského kraje.