Ovocnářská unie
Moravy a Slezska

Logo Ovocnářské unie Moravy a Slezska

 1. Agro Okluky a.s.
 2. AGRO Stošíkovice, s.r.o.
 3. Agro Velké Pavlovice s r.o.
 4. AGROCHOV Jezernice a.s.
 5. AGROSPOL, agrární družstvo
 6. ARBIA spol.s.r.o.
 7. Bajnar Petr
 8. Bartáčková Adéla
 9. Bažant Zdeněk, ing.
10. Brabec Jan
11. Brachtl Miroslav
12. Buzrla Josef
13. Drda -Agro, s r.o.
14. FenixTomáš Ignác
15. Grunt 112 s.r.o.
16. Grunt Galatík s r.o.
17. Halas Pavel, Ing.
18. Hawerland Petr, MVDr.
19. Hořák Tomáš
20. Hospodářské družstvo Určice
21. Houdek Jaromír
22. Chmiel Pavel, ing.
23. Jansta Zdeněk, ing.
24. JAVORNÍK - CZ s.r.o.
25. Jelínek Zdeněk
26. Jestřabík Marek
27. Kasparová Marie
28. Kern David
29. Klabal Aleš, ing
30. Kolínek Josef
31. Konečný Vlastimil
32. Konečný Vlastimil, ml
33. Kopa František
34. Kopeček Jiří
35. Kovář František
36. Kozák Eduard
37. Krajča Ladislav, ing.
38. Krestýn Radim
39. Kubáček Jaroslav
40. Leoš Letocha , Ing. Ph.D
41. Lička Miroslav, ing.
42. Marčík Aleš
43. Mezníková Denisa
44. Mořický mlýn, s r.o.
45. Musil Jan
46. MZLU v Brně, zahradnická fakulta Lednice ,Ústav Ovocnictví
47. Nedělník Miroslav
48. Nesét Miroslav
49. Netopil Jiří
50. Ökofruit international s.r.o., Jaroslavice
51. Ondroušková Hana
52. Ondrůšková Alexandra
53. Ovocná školka Litenčice spol.s.r.o.
54. Ovocná školka Venuta
55. Ovocnářské družstvo Brno - Starý Lískovec
56. Ovocné sady Vilímek, s.r.o.
57. Patloka Roman
58. PATRIA Kobylí, a.s.
59. Peterka Michal
60. Pintera David
61. POMONA Těšetice a.s.
62. Pooslaví Nová Ves, družstvo
63. Rubecký Erik
64. RUDOLF JELÍNEK sady, s r.o.
65. Říha Břetislav, ing.
66. Santosa Fruit, s.r.o.
67. SEVA FLORA s.r.o.
68. Slezák Robert
69. Staněk Zdeněk
70. Suchá Petra, Mgr.
71. Svízela Jan
72. Svobodová Svitlana
73. Šebetovský Jiří
74. Šeďa Richard, ing
75. Šejnoha Petr
76. Šušlík Jan
77. TAGROS a.s.
78. Tomigová Miroslava
79. Trpělka Zdeněk, MUDr
80. UNISAD PLUS s.r.o. Králová
81. Verde Vida s r.o.
82. VÍNO BLATEL, a.s.
83. Vitaminátor, s r.o.
84. Vorálek David, Ing
85. VOS zemědělců, a.s.
86. Wine Dietrichstein -JZD Slušovice s r.o.
87. Zavadil František
88. ZEČI- Sady s.r.o.
89. ZELTR spol.s.r.o.,
90. Zemědělské družstvo Podhradí Týn nad Bečvou
91. Zemědělské družstvo Senice na Hané
92. Zemědělský podnik Mikulčice, a.s.
93. ZOD sady Starý Lískovec
94. Žůrová Jitka

Ovocná školka Venuta

Kadov 25
Moravský Krumlov
672 01

Kontaktní údaje
Telefon: 1
Mobil: 777323269
Fax:
Email: m.venuta@seznam.cz
Web: 1
IČO: 47338121
DIČ: CZ7311074716

Členění dle členské základny
Pěstitel - fyzická osoba,Školkaři

Pěstované plodiny
Ovocné stromky
velké ovoce, skořápkoviny, drobné ovoce
Nektarinka
Venus, Stark Red Gold, Ostatní
Kdouloň
Ostatní
Ořešák vlašský
Seifersdorfský, Ostatní, Mars
Maliník
Ostatní, Bulharský rubín
Rybíz červený
Tatran, Rovada, Ostatní, Detvan
Jabloň
Topaz + mutace, Šampion + mutace, Rubín + mutace, Ostatní zimní, Ostatní podzimní, Ostatní letní, Jonagold + mutace, Idared + mutace, Golden Delicious + mutace, Gala + mutace
Hrušeň
Ostatní, Lucasova máslovka, Konference, Dicolor, Clappova, Boscova lahvice, Bohemica
Ostatní druhy
Rybíz bílý, Mišpule, Mandloň
Višeň
Újfehértoi Fürtös, Ostatní, Morela pozdní, Fanal, Erdi Bötermö
Třešeň
Van, Regina, Ostatní, Kordia, Burlant
Slivoň
Valjevka, Tophit, Stanley, renklódy, Prezident, Ostatní, mirabelky, Jojo, Haganta, Domácí švestka, Čačanská najbolja, Čačanská lepotica
Broskvoň
Redhaven, Ostatní
Rybíz černý
ostatní
Meruňka
Ostatní, Maďarská + mutace, Leskora, Goldrich, Bergeron + mutace

Tyto stránky vznikly za finanční podpory Jihomoravského kraje.