Ovocnářská unie
Moravy a Slezska

Logo Ovocnářské unie Moravy a Slezska

 1. Adamuška Martin, Ing.
 2. AGRO Maryša SE
 3. AGROGEN spol. s.r.o.
 4. AGROPODNIK Zlín a.s.
 5. AGROSAD Velké Bílovice, spol. s.r.o.
 6. Bažant Zdeněk, ing.
 7. BIOSADY s.r.o.
 8. Buršík Josef, Ing.
 9. Buzrla Josef
10. Čepera Rostislav
11. Dejmal Miroslav
12. FenixTomáš Ignác
13. Galatíková Zuzana
14. Grunt Galatík s r.o.
15. Hořák Tomáš
16. Hrabal David
17. Jančík František,
18. Jansta Zdeněk, ing.
19. Karlík Pavel
20. Kostiha Miroslav
21. Kóta -sady, spol. s.r.o. Oleksovičky
22. Kratochvíl Adam, Bc
23. Krejčiřík Jan
24. Krňanská Eva, Ing
25. Lacina Luděk
26. Lička Miroslav, ing.
27. LONE - zemědělská společnost, spol. s.r.o., Násedlovice
28. Marčík Aleš
29. Moravčík Vladislav
30. MZLU v Brně, zahradnická fakulta Lednice ,Ústav Ovocnictví
31. Nedělník Miroslav
32. Nesét Miroslav
33. Netopil Jiří
34. Nezveda Martin
35. Novák Kliment
36. Ökofruit international s.r.o., Jaroslavice
37. Ondroušková Hana
38. Ondrůšek Zdeněk
39. Ondrůšková Alexandra
40. Ovoce Huták, s.r.o.
41. Ovocná školka Venuta
42. Ovocnářské družstvo Brno - Starý Lískovec
43. PATRIA Kobylí, a.s.
44. Peterka Michal
45. Pintera David
46. Pinterová Jana, ing.
47. Polách Jan
48. POMONA Těšetice a.s.
49. RNDr. ing. Jaroslav Rožnovský
50. SEVA FLORA s.r.o.
51. Solagro s r.o.
52. Strýček Miroslav
53. Suchá Petra, Mgr.
54. Svízela Jan
55. Svobodová Svitlana
56. Šeďa Richard, ing
57. Škápíková Renata, ing.
58. Šušlík Jan
59. Tetur Tomáš
60. Trpělka Zdeněk, MUDr
61. UNISAD PLUS s.r.o. Králová
62. Votava René
63. Zahnaš Petr, Ing.
64. ZEČI- Sady s.r.o.
65. Zemědělský podnik Mikulčice, a.s.
66. Zepro akciová společnost Přítluky
67. ZOD sady Starý Lískovec
68. Žák Jiří
69. Žůrová Jitka

POMONA Těšetice a.s.

Prosiměřice 171

671 61

Kontaktní údaje
Telefon: 515 271 306
Mobil: 602 827 964,724
Fax: 515 271 205
Email: pokorny@pomona.cz,bobek@pomona.cz
Web: www.pomona.cz
IČO: 25521543
DIČ: CZ25521543

Členění dle členské základny
Pěstitel - právnická osoba

Pěstované plodiny
Nektarinka
Stark Red Gold, Ostatní, Big Top
Jabloň
Rubín + mutace, Red Delicious + mutace, Ostatní zimní, Jonagold + mutace, Idared + mutace, Golden Delicious + mutace, Gala + mutace
Višeň
Újfehértoi Fürtös, Morela pozdní, Erdi Bötermö
Slivoň
Stanley, Čačanská najbolja, Čačanská lepotica
Broskvoň
Symphonie, Spring Lady, Royal Glory, Royal Gem, Redhaven, Ostatní
Meruňka
Pinkcot, Ostatní, Maďarská + mutace, Goldrich, Bergeron + mutace

Tyto stránky vznikly za finanční podpory Jihomoravského kraje.