Ovocnářská unie
Moravy a Slezska

Logo Ovocnářské unie Moravy a Slezska

 1. Adamuška Martin, Ing.
 2. AGRO Maryša SE
 3. AGROGEN spol. s.r.o.
 4. AGROPODNIK Zlín a.s.
 5. AGROSAD Velké Bílovice, spol. s.r.o.
 6. Bažant Zdeněk, ing.
 7. BIOSADY s.r.o.
 8. Buršík Josef, Ing.
 9. Buzrla Josef
10. Čepera Rostislav
11. Dejmal Miroslav
12. FenixTomáš Ignác
13. Galatíková Zuzana
14. Grunt Galatík s r.o.
15. Hořák Tomáš
16. Hrabal David
17. Jančík František,
18. Jansta Zdeněk, ing.
19. Karlík Pavel
20. Kostiha Miroslav
21. Kóta -sady, spol. s.r.o. Oleksovičky
22. Kratochvíl Adam, Bc
23. Krejčiřík Jan
24. Krňanská Eva, Ing
25. Kročová pavlína
26. Lacina Luděk
27. Lička Miroslav, ing.
28. LONE - zemědělská společnost, spol. s.r.o., Násedlovice
29. Marčík Aleš
30. Moravčík Vladislav
31. MZLU v Brně, zahradnická fakulta Lednice ,Ústav Ovocnictví
32. Nedělník Miroslav
33. Nesét Miroslav
34. Netopil Jiří
35. Nezveda Martin
36. Novák Kliment
37. Ökofruit international s.r.o., Jaroslavice
38. Ondroušková Hana
39. Ondrůšek Zdeněk
40. Ondrůšková Alexandra
41. Ovoce Huták, s.r.o.
42. Ovocná školka Venuta
43. Ovocnářské družstvo Brno - Starý Lískovec
44. PATRIA Kobylí, a.s.
45. Peterka Michal
46. Pintera David
47. Pinterová Jana, ing.
48. Polách Jan
49. POMONA Těšetice a.s.
50. RNDr. ing. Jaroslav Rožnovský
51. SEVA FLORA s.r.o.
52. Solagro s r.o.
53. Strýček Miroslav
54. Suchá Petra, Mgr.
55. Svízela Jan
56. Svobodová Svitlana
57. Šeďa Richard, ing
58. Škápíková Renata, ing.
59. Šušlík Jan
60. Tetur Tomáš
61. Trpělka Zdeněk, MUDr
62. UNISAD PLUS s.r.o. Králová
63. Votava René
64. Zahnaš Petr, Ing.
65. ZEČI- Sady s.r.o.
66. Zemědělský podnik Mikulčice, a.s.
67. Zepro akciová společnost Přítluky
68. ZOD sady Starý Lískovec
69. Žůrová Jitka

Ovocná školka Venuta

Kadov 25
Moravský Krumlov
672 01

Kontaktní údaje
Telefon: 1
Mobil: 777323269
Fax:
Email: m.venuta@seznam.cz
Web: 1
IČO: 47338121
DIČ: CZ7311074716

Členění dle členské základny
Pěstitel - fyzická osoba,Školkaři

Pěstované plodiny
Ovocné stromky
velké ovoce, skořápkoviny, drobné ovoce
Nektarinka
Venus, Stark Red Gold, Ostatní
Kdouloň
Ostatní
Ořešák vlašský
Seifersdorfský, Ostatní, Mars
Maliník
Ostatní, Bulharský rubín
Rybíz červený
Tatran, Rovada, Ostatní, Detvan
Jabloň
Topaz + mutace, Šampion + mutace, Rubín + mutace, Ostatní zimní, Ostatní podzimní, Ostatní letní, Jonagold + mutace, Idared + mutace, Golden Delicious + mutace, Gala + mutace
Hrušeň
Ostatní, Lucasova máslovka, Konference, Dicolor, Clappova, Boscova lahvice, Bohemica
Ostatní druhy
Rybíz bílý, Mišpule, Mandloň
Višeň
Újfehértoi Fürtös, Ostatní, Morela pozdní, Fanal, Erdi Bötermö
Třešeň
Van, Regina, Ostatní, Kordia, Burlant
Slivoň
Valjevka, Tophit, Stanley, renklódy, Prezident, Ostatní, mirabelky, Jojo, Haganta, Domácí švestka, Čačanská najbolja, Čačanská lepotica
Broskvoň
Redhaven, Ostatní
Rybíz černý
ostatní
Meruňka
Ostatní, Maďarská + mutace, Leskora, Goldrich, Bergeron + mutace

Tyto stránky vznikly za finanční podpory Jihomoravského kraje.