Ovocnářská unie
Moravy a Slezska

Logo Ovocnářské unie Moravy a Slezska

 1. Adamuška Martin, Ing.
 2. AGRO Maryša SE
 3. AGROGEN spol. s.r.o.
 4. AGROPODNIK Zlín a.s.
 5. AGROSAD Velké Bílovice, spol. s.r.o.
 6. Bažant Zdeněk, ing.
 7. BIOSADY s.r.o.
 8. Buršík Josef, Ing.
 9. Buzrla Josef
10. Čepera Rostislav
11. Dejmal Miroslav
12. FenixTomáš Ignác
13. Galatíková Zuzana
14. Grunt Galatík s r.o.
15. Hořák Tomáš
16. Hrabal David
17. Jančík František,
18. Jansta Zdeněk, ing.
19. Karlík Pavel
20. Kostiha Miroslav
21. Kóta -sady, spol. s.r.o. Oleksovičky
22. Kratochvíl Adam, Bc
23. Krejčiřík Jan
24. Krňanská Eva, Ing
25. Lacina Luděk
26. Lička Miroslav, ing.
27. LONE - zemědělská společnost, spol. s.r.o., Násedlovice
28. Marčík Aleš
29. Moravčík Vladislav
30. MZLU v Brně, zahradnická fakulta Lednice ,Ústav Ovocnictví
31. Nedělník Miroslav
32. Nesét Miroslav
33. Netopil Jiří
34. Nezveda Martin
35. Novák Kliment
36. Ökofruit international s.r.o., Jaroslavice
37. Ondroušková Hana
38. Ondrůšek Zdeněk
39. Ondrůšková Alexandra
40. Ovoce Huták, s.r.o.
41. Ovocná školka Venuta
42. Ovocnářské družstvo Brno - Starý Lískovec
43. PATRIA Kobylí, a.s.
44. Peterka Michal
45. Pintera David
46. Pinterová Jana, ing.
47. Polách Jan
48. POMONA Těšetice a.s.
49. RNDr. ing. Jaroslav Rožnovský
50. SEVA FLORA s.r.o.
51. Solagro s r.o.
52. Strýček Miroslav
53. Suchá Petra, Mgr.
54. Svízela Jan
55. Svobodová Svitlana
56. Šeďa Richard, ing
57. Škápíková Renata, ing.
58. Šušlík Jan
59. Tetur Tomáš
60. Trpělka Zdeněk, MUDr
61. UNISAD PLUS s.r.o. Králová
62. Votava René
63. Zahnaš Petr, Ing.
64. ZEČI- Sady s.r.o.
65. Zemědělský podnik Mikulčice, a.s.
66. Zepro akciová společnost Přítluky
67. ZOD sady Starý Lískovec
68. Žák Jiří
69. Žůrová Jitka

MZLU v Brně, zahradnická fakulta Lednice ,Ústav Ovocnictví

Valtická 337
Lednice
691 44

Kontaktní údaje
Telefon: 519 367 241
Mobil: 722 927 534
Fax: 519 367 222
Email: krska@zf.mendelu.cz
Web:
IČO: 62156489
DIČ: CZ62156489

Členění dle členské základny
Pěstitel - právnická osoba,Ostatní členi OUMS

Pěstované plodiny
Kdouloň
Ostatní
Jabloň
Topaz + mutace, Ostatní zimní, Ostatní podzimní, Ostatní letní
Hrušeň
Williamsova červená, Williamsova čáslavka, Ostatní, Lucasova máslovka, Konference, Dicolor, Clappova, Boscova lahvice
Ostatní druhy
Mišpule, Mandloň, Líska, Jeřáb
Třešeň
Regina, Ostatní, Kordia, Burlant
Slivoň
Valjevka, Tophit, renklódy, Prezident, Ostatní, mirabelky, Jojo, Haganta, Domácí švestka, Čačanská najbolja, Čačanská lepotica
Broskvoň
Spring Lady, Royal Glory, Redhaven, Ostatní
Meruňka
Ostatní, Leskora, Goldrich, Bergeron + mutace

Tyto stránky vznikly za finanční podpory Jihomoravského kraje.