Ovocnářská unie
Moravy a Slezska

Logo Ovocnářské unie Moravy a Slezska

 

 

 

 

 

  Vážení ovocnáři ! 

Jak již někteří z Vás ví, tak Ovocnářská unie Moravy a Slezska připravuje pro letošní rok odborný zájezd zaměřený především (ale ne jen) na pěstování třešní do Itálie, do oblasti Boloně.

Zájezd se uskuteční v termínu od 5. června  (v pondělí 5.6. ráno vyjedeme a večer se ubytujeme) do 9. června. Program je stále ve fázi dojednávání – mimo jiné měli bychom navštívit firmu UNI Bologna, firmu Battistini a firmu Gruber.  K vidění budou nejnovější technologie pěstování třešní  pod sítěmi a nové  odrůdy. Poslední den by měl být věnován návštěvě Benátek.

Předběžná cenová  kalkulace je mezi 8000 – 9000 Kč (bez obědů) a  bude se odvíjet podle počtu účastníků. Rovněž je třeba zajistit a objednat ubytování, proto se na Vás obracím v případě Vašeho zájmu s výzvou o přihlášení se na tento zájezd. Prozatím nezávaznou účast nahlašujte  na  mé číslo mobilu 724 047 937 nebo se přihlašujte emailem na homolovaa@volny.cz.

Jakmile  bude dojednán program, budu zájemce pochopitelně podrobněji informovat. Závazně budu požadovat přihlášení kolem 10. května. 

Na setkání s dlouholetými, ale i novými účastníky našich zájezdů se těší 

Jiřina Homolová, tajemnice OUMS


OK GROUP a.s.

 

Vážení členové Ovocnářské unie Moravy a Slezska.

Jak jistě víte, naše regionální unie  spolupracuje se společností OK GROUP a.s., makléřskou společností, která se etabluje na  trhu pojištění.

Makléřská společnost oslovila naši unii s nabídkou dalších služeb, o které  rozšířila svoji činnost a která by mohla být prospěšná pro naše členy.

Prostřednictvím  člena jejího  holdingu ,  společnosti  DOT in s.r.o., nám je nyní  schopna nabídnout  rozšířené služby v oblasti dotačního poradenství a financování dotačních i nedotačních projektů .

V rámci dotačního poradenství  DOT in s.r.o. nabízí pro naše členy za zvýhodněných podmínek pomoc při zpracování a podávání projektů v rámci PRV a jinde. Aktuální je v této době možnost pomoci při případném záměru ovocnářů využít  dotační příležitosti v nově otevřeném programu Ministerstva zemědělství  podporu  závlah. Výzva se týká  mj. podpory na budování kapkové závlahy, rekonstrukce čerpacích stanic  a přivaděčů vody.  Na stránkách naší unie zveřejňujeme  informační leták k této tématice.

V případě  Vašeho zájmu o pomoc  se můžete obracet na kontakty uvedené v informačním letáku a níže uvedené kontakty :

Miroslav Vaculík             (Morava a Slezsko)         tel. 608 860 239, mail vaculik@dotin.cz

Tereza Čiháková,Ing.     (Čechy)                                             tel. 604 231 189, mail cihakova@dotin.cz

Monika Veselská,Ing.    (Morava a Slezsko)         tel. 737 115 489, mail  veselska@dotin.cz

 

Při využití služeb  společnosti DOTin s.r.o., mohou členové OUMS čerpat výhody, se kterými Vás v případě zájmu o tyto služby seznámí tajemnice OUMS paní Ing. Jiřina Homolová. Proto, při případném kontaktu s uvedenými  manažery sdělte, že jste členy OUMS.

 

 

 

 


Tyto stránky vznikly za finanční podpory Jihomoravského kraje.