Ovocnářská unie
Moravy a Slezska

Logo Ovocnářské unie Moravy a Slezska

 1.
 2. Agro Podlužan a.s.
 3. Babáčková Soňa
 4. Bajnar Petr
 5. Bartáčková Adéla
 6. Batůšek Jiří
 7. Bažant Zdeněk, ing.
 8. Bolfová Soňa
 9. Brabec Jan
10. Brada Josef
11. Brachtl Miroslav
12. Buršík Josef, Ing.
13. Buzrla Josef
14. Čepera Rostislav
15. Dejmal Miroslav
16. Farma Meruňka s.r.o.
17. Galatíková Zuzana
18. Grund Ivo
19. Halas Pavel, Ing.
20. Hawerland Petr, MVDr.
21. Horáček Josef
22. Hořák Tomáš
23. Houdek Jaromír
24. Hrabal David
25. Hradil Josef, ing.
26. Chmiel Pavel, ing.
27. Ivánek Pavel, sad Jarohněvice
28. Jančík František,
29. Jansta Radek
30. Jansta Zdeněk, ing.
31. Jebáček Pavel
32. Jelínek Zdeněk
33. Jeřábek Jiří
34. Jestřabík Marek
35. Kadlček Miroslav
36. Karlík Pavel
37. Kasparová Marie
38. Kern David
39. Klabal Aleš, ing
40. KOBĚLUŠ - Ovocné školky
41. Kolínek Josef
42. Komendová Dagmar
43. Konečný Vlastimil
44. Konečný Vlastimil, ml
45. Kopa František
46. Kostiha Miroslav
47. Kovář František
48. Kozák Eduard
49. Krajča Ladislav, ing.
50. Kratochvíl Adam, Bc
51. Krejčiřík Jan
52. Krestýn Radim
53. Krňanská Eva, Ing
54. Kropáč Josef
55. Krška Boris
56. Kuba Lubor
57. Kubáček Jaroslav
58. Lacina Luděk
59. Letocha Leoš, PhD. Ing.
60. Lička Miroslav, ing.
61. Liška Robert,ing
62. Machů Radim
63. Malec Stanislav
64. Marčík Aleš
65. Meruňka s.r.o.
66. Mezník Kamil
67. Mezníková Denisa
68. Mlýn u svaté Heleny s.r.o.
69. Moravčík Vladislav
70. Musil Jan
71. Nedělník Miroslav
72. Nesét Miroslav
73. Netopil Jiří
74. Netopil Petr
75. Novák Kliment
76. Oborný Jaroslav
77. Ondroušková Hana
78. Ondrůšek Zdeněk
79. Ovocná školka Venuta
80. Palfrig Ostrava
81. Patloka Roman
82. Pešek Radim
83. Peterka Michal
84. Pintera David
85. Pinterová Jana, ing.
86. Polách Jan
87. Prášek Dušan, ing.
88. RNDr. ing. Jaroslav Rožnovský
89. Rolnická a.s.
90. Rubecký Erik
91. Růžička Pavel
92. Říha Břetislav, ing.
93. Sady Leopoldov s.r.o.
94. Sasko Štefan, ing.
95. Slováček Jiří
96. Staněk Zdeněk
97. Strýček Miroslav
98. Suchá Petra, Mgr.
99. Svízela Jan
100. Svobodová Svitlana
101. Šarman Josef
102. Šebetovský Jiří
103. Šeďa Richard, ing
104. Šejnoha Petr
105. Šimek Miloslav
106. Škápíková Renata, ing.
107. Šmýdová Alexandra
108. Štěpančík Petr
109. Šušlík Jan
110. Tetur Tomáš
111. Trpělka Zdeněk, MUDr
112. Uniplant - Ing. Petr Hajduček
113. Vorálek David, Ing
114. Votava René
115. Vršková Alena, Bc., M.B.A.
116. Zavadil František
117. Žák Jiří
118. Žůrová Jitka

Tyto stránky vznikly za finanční podpory Jihomoravského kraje.